UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Zbigniewie przywraca mi Pan wiarę w drugiego człowieka. Podzielił się Pan tym co dobrego spotkało Pana w trudnej sytuacji życiowej. Tak niewiele osób dzieli się tym i tak niewiele dziękuje za dobro, które ich spotyka. Personelowi szpitala gratulacje i wyrazy szacunku.