UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Personel medyczny (mam na myśli pielęgniarki, salowe, ratowników, kierowców karetek, położne, etc) zarabiają za mało... ta praca nie jest dla każdego i trzeba dawać codziennie z siebie 100%. Tak nie ma leżenia.