UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolesiostwo do niczego dobrego nie prowadzi Elbląga. Ten układ degraduje miasto do poziomu położenia geograficznego. A facet niczego nie zrobił na dotychczasowych urzędniczych stanowiskach. Tak samo jak jego koledzy. DNA DNA