UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Ma bardzo duże doświadczenie jako pracownik samorządowy" - jakie? bo pisać to każdy potrafi. Reklama. Dlaczego nie wymienili jego dokonań i tego co zrobił osobiście i miało to wpływ na poprawę bytu elbląga??? Gdzie te dokonania i doświadczenie? Podpisac papier też umiem :)