UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A przestańcie, ciężarówką trzeba przyjechać żeby cokolwiek dostać! Nie opłaca się tego zbierać. Mam do wyrzucenia stary odkurzacz (ok.7 kg). Co za to dostanę? Sadzonki warzyw które se na balkonie w bloku będę mógł posadzić. A Indie, Chiny i USA tak zanieczyszczają planetę, że szok, a my tu se małe koreczki zbieramy.

głupoty