UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prawda. U mnie przy bloku są 2 miejsca dla niepełnosprawych i zajmuje je jedna Rodzina. W tej Rodzinie jest jedna osoba niepełnosprawna, mieszkająca też w Naszym bloku, nieposiadająca samochodu. Rodzina sprawna korzysta z karty osoby niepełnosprawnej. Ale nie wiem, czemu zajmują aż 2 miejsca. Jestem świeżo po operacji i szukanie miejsca parkingowego jest dla mnie kłopotem. Wg mnie korzystanie z miejsca dla niepełnosprawnych tej Rodzinie w ogóle nie przysługuje. Oni znają moją sytuację, bo rozmawiałam z nimi, ale mają mnie i innych niepełnosprawnych gdzieś. Nigdy nie kłóciłam się z Nikim. Jest mi po prosto bardzo przykro. Jestem seniorką.

Anna L.