UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sami czytelnicy niech powiedzą jak widzą po parkingach ile osób parkujących na miejscach dla inwalidów porusza się na wózkach lub o kulach a ile to "Cwani posiadacze" karty. Sąsiad chodzi piechotą na działkę 1200 metrów a często zajmuje moje miejsce po zapytaniu się to odpowiada; " bo mam kartę to mogę". A dla mnie przejście dodatkowych 30 metrów to spory wysiłek. Takie są realia. Króluje Cwaniactwo i korupcja.