UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To ja w przeciwieństwie do poprzedników- na temat: gratuluję!!!!! Wasze zaangażowanie, determinacja i wola walki pokazały, że warto realuziwac marzenia! Mam nadzieję, że włodarze docenua sukces i wespra was w przyszłym sezonie. W końcu 90% drużyny to Elblążanie, którzy postanowili zawalczyć i udowodnić, że w Elblągu też można. Gratki!
:(