UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Muzyka organowa i utwory J. S.Bacha potrafią wiele. Warto więc posłuchać. A jeżeli ma grać pasjonat tego instrumentu to podwójnie warto... Pamiętam przed pięćdziesięciu laty jak organista w czasien wielkanocnej niedzieli zagrał, ,Siedziała Maryna przy młynie, ,, ... z okazji narodzin syna Wojtusia... to dopiero było poruszenie... podwójna uroczystość.....
bez podpisu