UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
' 80 lat po zakończeniu II wojny światowej my dalej ni wiemy, co nam zginęło. " Nam ? Z całym szacunkiem, Niemcom. Bo to oni wtedy mieszkali w tych okolicach. Ostożnie z tą historią. Nie może Nam zginąc coś, czego nie byliśmy włascicielami.
Pyskata Iwona .