UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Akademickie rozważania, grant dla grantu. Zamiast wydawać na to środki lepiej byłoby przeznaczyć je na prace przygotowawcze do odbudowy pierzei przyklasztornej wzdłuż ul Wodnej. I co z tej wiedzy będzie wynikało, że brakuje tego lub tamtego epitafium? Odsyłam do Rocznika Elbląskiego nr 1 / rok 1961.Wtedy archeolodzy i inni badacze dokładnie przebadali mury, krypty i posadzki... I uznali, że można oddać ten obiekt Gerardowi Kwiatkowskiemu pod kuratelę... Wasza misja wygląda na spóźnioną o jakieś 60+ lat :-)