UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przejedzony temat będzie, za dużo wody upłynęło. sporo wiem na temat Marienkirche i tego co tam było, jest nawet sporo źródeł co tam było a co zostało, kto po wojnie to przejał, gdzie się rozeszło, praca na dwa lata? za mało.5-10 lat potrzeba na analize. Niekórzy już ją zrobili ale wiedzy takie za darmo nie udziela się biorąc pod uwagę fakt, że im za pracę zapłacą, zapłacili :) kontatk do mnie e. jakkuski@wp. pl zapraszam