UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kilka komentarzy / wątpliwosci: 1) kto ma być odbiorcą efektow tego projektu? Komu maja służyć? Innyminl slowy - kto i co mialby zrobic z tą wiedzą? Czy w tle sa jakieś reparacje? 2) w artykule pojawiło się stwierdzenie, że efekty badania odpowiedzą na pytanie co nam zginęło. Nam czyli komu? Powojennym elblążanom? Przecież 70% substancji miejskiej uległo uszkodzeniu. To ona nam przede wszystkim zginęła 3) myślę, że kosciol Bożego Ciała byłby lepszym obiektem do tych dociekań - tam prawie wszystko zginęło 4) czy naczynia liturgiczne też będę podlegały inwentaryzacji? 5) z ciekawoscia czekam na zakonczenie projektu, ale odnoszę wrażenie, że przełomów nie bedzie. Niemniej - powodzenia!