UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@TakiPrezesZCieplic - Najlepiej klapać dziobem nie mając wiedzy co ludzie przejmujący klub zastali po odejściu wielebnego... Może popytaj co wasz kochany pleban zostawił w spadku po sobie..... Ale co tam nie wiem ale napisze jakieś wypociny