UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gratulacje dla 'ekspertów' z trybun - wzięliście się za zarządzanie klubem jak prawdziwi amatorzy i oto mamy efekt: 3.liga na 80cio lecie!!!. Może następnym razem zamiast udawać działaczy, zostawicie to ludziom, którzy się na tym znają. Olimpia to nie wasz prywatny folwark, tylko klub z historią, który właśnie przez wasze ambicje i brak kompetencji został pogrzebany.
TakiPrezesZCieplic