UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zdecydowanie nie, ludziom odbija. Bawią się w lekarza, gdy nagle coś się stanie, jedzą leki jak cukierki, zamiast dbać o profilaktykę. Skoro ktoś chce by apteka była całodobowa, zapraszam do pracy. Żyję w pewnym z państw EOG, gdzie apteka jest czynna w tygodniu do 17,w sobotę do 14 i nikt nie ma z tym problemu. Polakowi nie dogodzisz, bo biedny nie ma czasu ani na zakupy, ani by kupić leki. A to się nazywa zwykłe lenistwo. Pracowałem na trzech zmianach i nie miałem problemów, z organizacją czasu. Weekendy miałem wolne od sklepów :)