UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tym większe zdziwienie przyjezdnych jak przy dworcach wsiadają w to coś co my nazywamy tramwaj... albo w taki mini autobusik - co my nazywamy autobus. POoglądajcie se jakie autobusy mają inne miasta porównywalne do Elbląga / u nas to jest wiocha a nie nawet wieś.

I róbta co chceta !