UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Każdy powód jest dobry do nic nie robienia, wypada wiec chwalic te tam stowarzyszenia, że dostarczaja kolejny raz alibi na niemożność taką czy owaką. Maczeta dla każdego mieszkańca miasta to sobie sam droge wyrąbie a w dobie wzmożonej turystyki może spowodować szacunek u odwiedzających nasze miasto.