UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Generalnie tak dużo się mówi o straży. Już jakiś czas znajdują się w nowej siedzibie. Czy są dostępne/czy ktoś prowadzi statystyki czasu reakcji straży ? Czy po przeniesieniu siedziby czas ten się wydłużył ? Tak dużo dyskutujemy a może problemu nie ma ? Nie widziałem nigdzie konkretnych wiaromosci w tym temacie.
wichura