UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zrobić referendum za jednym razem z wyborami ! Druga tura w czerwcu więc urzędnicy wyrobicie się. Dużo mniejsze koszty zorganizowania takiego referendum. Okazja jest idealna, prędko takiej nie będzie. To jedyna słuszna koncepcja żeby rozwiązać ten odwieczny problem, elblążanie są w tej kwestii bardzo podzieleni. REFERENDUM!!