UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A generał to za co??? Generał jest ale amunicji nie ma, brakuje ale ważne że generał jest on wszystko załatwi, będą proce strugać ha ha ha Stanowiska ważne a że nie ma amunicji a wojsko to zgraja ludzi i małolatów małych, chudych harcerzy to już nie ważne Ilość nie jakość się liczy ha ha

Mirek12