UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Wkurzony33 - Nie świruj jarząbka - ta jednostka od zawsze była specjalna - najpierw "Cyrk" a teraz to pierwsza linia obrony przez wojskami z Kaliningradu. Możesz sobie żartować ale na lampasy trzeba zapracować - w tej jednostce szczególnie. W tym miejscu nie będzie miękkiej gry

MariuszLewandowski-Fc