UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli kilka osób zglasza jakiś projekt obywatelski, zbiera podpisy i go wygrywa. Potem rejestruje firmę i jako jedyni stają do przetargu na realizację wcześniej przez siebie zgloszonego projektu. A zarabiają na tym czy non-profit?