UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie są tak zmęczeni tą walką, złośliwościami, nienawiścią, że uciekają jak najdalej nawet od świętowania tak ważnego święta! Winę za to ponoszą politycy, którzy doprowadzili do złych emocji ! Dlatego kto może ucieka i chlonie na wyjazdach tylko dobre emocje nie patrząc na wykorzystywanie święta dla politycznych gierek przed wyborami! Zdrowiej i normalniej się wtedy żyje przynajmniej przez chwilę! Te polityczne kliki niech świętują same że sobą....