UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niewielu ludzi wie, jacy fachowcy pracowali w odlewni. Wykształcenie modelarzy, formierzy i wytapiaczy to niejest kwestia kilku lat szkoły. Potrzeba na to wielu lat praktyki. Teraz to wszystko się sypie. Jeżeli zajdzie potrzeba uruchomienia produkcji zbrojeniowej w sytuacji zagrożenia, to nie będzie ludzi umiejących to robić. Smutne, ale prawdziwe.
mm263