UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najlepiej się zwrócić z tymi pytaniami bezpośrednio do Pana Prezesa M. Zaremby. Jako osoba zaangażowana w ratowanie odlewni oraz miejsc pracy w tej odlewni kompetentnie i kompleksowo odniesie się do tych wszystkich pytań