UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zachęcam bierne i obojętne Władze Miasta wraz ze Straż Miejską i Policją trzymając się wspólnie za rączki, aby uczestniczyć w codziennej biesiadzie przy sklepach alkoholowych „B…s”, szczególnie ul. Słoneczna, gdzie codzienne od otwarcia do zamknięcia, żłopanie wódy i innych używek jawnie bez krępacji. Potłuczone szkło, bród i szalet publiczny na chodniku tuż przy Szkole i Przedszkolu. Efekty bezczynności prezentowano w programach telewizyjnych, to tylko kwestia czasu. Może zaprosić też władze PO niech zobaczą jak lokalna władza (ŻENADA) zapewnienia bezpieczeństwo i porządek publiczny.