UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Nawrocki będzie rozmawiał na Kapitolu z przedstawicielami Kongresu o sprawach związanych z obronnością Polski, kontraktami związanymi z energią, a także o stacjonowaniu wojsk amerykańskich w naszym kraju" - poinformował na antenie Republiki Rafał Stańczyk, korepondent stacji w USA. "Trzaskowski u Tuska w Sopocie, Nawrocki u Trumpa w Białym Domu" Wizytę Nawrockiego krótko skomentował szef jego sztabu Paweł Szefernaker. "W ABW, w MSZ, w KPRM, w Onet, w TVN i u Tomczyka majówka przerwana" - skomentował prof. Sławomir Cenckiewicz.

R.T.