UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Majówka tu tu nudy na pudy nic prezydent nie moze zaproponować mieszkańcom jedyne chyba wciska ie kitu bo wybory blisko jaka władza takie i święto gdyby myślał mógłby chociać ufundoać pieczenie kartofli na placu cyrkowym, zjada tylko jak zwykle fastraki kupa brudu u smrodu tu sie nic nie dzieje to tak jakby napisał idzcie spać bo jest święto, zatu żadnej inicjatywy. Zapewne dla pracowników urzędu mjeskiego poszły w ruch medale i nagrody to normalne adla mieszkańców mniej niż zero
Grażyna12