UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pamiętam jak za wróbleskiego w majówkę były rejsy ze starówki do POrtu i ZWIEDZANIE PORTU !! Minęło tyle lat to ten POrt już chyba nie do poznania po tych wszystkich inwestycjach.. ?... - i tym bardziej jest tam na co popatrzeć. Dobrze że PIS nie ukradł nam tego POrtu i że ten POrt jest nasz.
Rudy Adaś .