UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mimo wszystko jest to w jakiś sposób uwłaczające godności tak grzebać w śmieciach. Pomijam starszych ludzi z małymi emeryturami ale nawet oni mają swoją godność i niewielu takich widzę. Ale młodzi zdrowi ludzie?. Każdego pracującego powinno być stać kupić w sklepie wszystko czego potrzebuje, a już szczególnie żywność. Jeśli tak nie jest to warto zadać sobie pytanie co w moim życiu poszło nie tak?