UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Ania jest freeganką. Ania od trzech lat z grupą znajomych „ratuje żywność”, którą wyrzuca jeden z marketów. " Jak ratuje? Konsumuje ją jak sądzę. Każda gospodyni domowa zrobi to samo, odkroi kawałek miękkiego pomidora i pokroi. Np. Czy Ania urządza wyborną kolację dla potrzebujących? Pani Ania i ratujący świat, mogą również przyklejać się do asfaltu. Celem ratowania planety. Na każdą ich akcję wysyłane są zbędnie służby, palą CO2 w swoich wozach ratunkowych, bo bidulkę trzeba odkleić od asfaltu. Taka to logika. Pani Ania nie ogarnia, że to BIO pójdzie do BIO spod sklepu na kompost. Freeganie kiedyś darmozjady się mówiło. Idziemy na żebry pod śmietnik.