UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy doczekam się od nich informacji: załatwiliśmy dla elblaga nie tylko od UE (chociaż) 5 sensownych inestorów, bedą nowe miejsca pracy w Elblagu, Będzie nowa komunikacja a tfu telekomunikacja miejska, porpawiny byt jazdy ZKM, będzie wam wygodniej, lżej, mniejsze podatki, nieee tego nie ma, tylko coś zastępczego. nie ma czym się chwalić - mój post niesponsorowany przez AI; )