UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wielki szacunek dla druzyny i kierownictwa... trenera. Chlopcy dzisiaj gryzli trawe i dali z siebie wszystko!!! Pamietajmy ze grali na niezlym tempie i fajnym poziomie.... nie odpuszczali przez 120 Minut!!!!. powiem milo sie to ogladalo a i deszcz udrudnil warunki gry. , ,Takie male jajko po Wielkanocne... Brawo Pany!!!

helios