UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wielki szacunek dla druzyny i kierownictwa... trenera. Chlopcy dzisiaj gryzli trawe i dali z siebie wszystko!!! Pamietajmy ze grali na niezlym tempie i fajnym poziomie.... nie odpuszczali przez 120 Minut!!!!. powiem milo sie to ogladalo a i deszcz udrudnil warunki gry. , ,Takie male jajko po Wielkanocne... Brawo Pany!!!
helios