UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a teraz proste pytanie i prosta odpowiedz dlaczego niektórzy zyją jak pączki w maśle i kto im na to pozwala, a więc:... WY! o Tylko Wy, wywindowaliście pewne jednostki do rangi wygodnych misiów, którzy zyją w ramach systemy poliytycznego a wystarczy nie głosować na nich, nie bawić się w partycypację głosowania wyborczego, zastosowac anarchizm zamiast pozorną dmeokrację i już ci którzy zyją wygodnie będa musieli iść do prywaciarza robić albo pracować za grosze lub darmo w rządzie, a tak system ssie i na posadce państwowej ci którym wybrali inni mają jak w raju, chyba tylko ci co mają z tego korzyść bo ja nic nie mam z oferty pracy poliytków więc na nich nie głosuję, na nikogo, niby dlaczego mam mu sponsorować zycie a oni mi nie?