UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czyta się to jak jakąś fikcję. W szpitalu brakuje personelu od lekarzy po pielęgniarki, a tu na prowadzenie biur darmozjadów wydaje się takie pieniądze. Nawet densytometr musiał zostać zakupiony z budżetu obywatelskiego czyli i tak z naszych podatków. Bez różnicy jaka partia każdy kradnie tak samo. A i tak dalej owieczki pójdą głosować na te same osoby...
Fikcja