UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A czemu nie piszecie że tych incydentów było więcej. było widziani w parku Kajki na Dolince i wszędzie robili foty dzieciom i się im przyglądali. Mieszkańcy Nowego Dworu Gdańskiego też piszą że pognali ich że swojej miejscowości. Rzy.. gać się chce na tę poprawność polityczną.