UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mieszkanka1798 - Przecież to jest sianie nienawiści, jakieś sensacje żeby wzbudzić lęki, tak się zachowują ruskie onuce. Na zdjęciach nie widać dzieci, a relacja pani co robiła zdjęcia, jest zupełnie bez sensu. Jeśli masz jakieś podejrzenia wezwij policję, cała sprawa to prowokacja, dzielenie ludzi, nienawiść, pisiorska polityka, bo przecież wybory chcą( muszą )wygrać żeby być bezkarni

Bogini .T.