UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie autorze, nas nie trzeba pouczać jak się nakręca fale hejtu, bo już to z osławionych ''marszy kobiet '' wiemy. Natomiast pańska zapobiegliwość w opisywaniu reakcji obywatelskich na zdarzenie i sugerowanie ''zródeł '' tej reakcji jest zastanawiające. Prosze sie martwić tym ''co bedzie dalej '' w odniesieniu do elblążan, ich kobiet i dzieci. Mieszkańcami miasta sie Pan martwi.