UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie autorze, nas nie trzeba pouczać jak się nakręca fale hejtu, bo już to z osławionych ''marszy kobiet '' wiemy. Natomiast pańska zapobiegliwość w opisywaniu reakcji obywatelskich na zdarzenie i sugerowanie ''zródeł '' tej reakcji jest zastanawiające. Prosze sie martwić tym ''co bedzie dalej '' w odniesieniu do elblążan, ich kobiet i dzieci. Mieszkańcami miasta sie Pan martwi.