UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kiedy zaczniecie myslec na kogo oddajecie glos? Najpierw glosujecie na PO a pozniej zeby zadbac o bezpeiczenstwo waszych rodzin musicie POwoływac patrole obywatelskie bo wam POwcy sprowadzaja do miasta zagrozenie? Ida wybory i wedlug ankiet na elblaskich portalach macie zamiar znowo glosowac na POwca ktory wam to zagrozenie sprowadzi?
wszoku