UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ta policja w. elblagu robi łaskę mieszkancom, ponad tydzień temu zgłaszałam dzielnicowemu o chłopie który po wyjściu z więzienia kilka miesięcy temu jeździ znowu autem bez prawka, do tego jest psychicznie chory. I co, i dalej jeździ, bardzo niebezpiecznie. Co jeszcze mam zrobić?? Ja która to widzę za oknem.
87uuhhh