UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ul. Janowska, to Centrum Miasta. Pozostałe uliczki, nie są w lepszym stanie. Ja osobiście pamiętam jak poprzedni Prezydent obiecywał mieszkańcom, że tematem się zajmie. Jak widać, to Ratusz potrzeby mieszkańców ma w głębokim poważaniu.

Kondek