UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja sie pytam o remont ul. Kasprzaka przy cmentarzu i placówce opiekuńczej prowadzonej przez zakonnice, chodzi mi o remont nie tyle jezdni co chodnika po którym chodzimy do pawilonu na ul. Podgórnej. Jadąc wozkiem zakupowym lub dziecinnym można połamać kółka. Spółdzielnia "Zakrzewo" twierdzi, że to nalezy do miasta. Pewnie takich "zakamarków" w mieście jest więcej i nikt o nie nie dba. Jak miezzkam ponad 40 lat na Zawadzie to remontu tego chodnika nie pamiętam a jest w stanie opłakanym.

Ewa.M.