UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

HALO?! Gdzie jest PAN RADNY KAROL BIDZIŃSKI??? Przypominam, że to ten właśnie PAN obwiesił między innymi ulicę Janowską swoimi plakatami, na których było napisane, że wyremontuje te ulice? Czy Szanowna Redakcja może poprosić tego radnego o komentarz w tej sprawie?

buttermilch