UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Powiem tak mieszkam Ok.30 lat na ul. Janowskiej przez ten okres niebylo żadnego remontu chodników i ulic na całym osiedlu ulice się pozapadywaly studzienki wystają płyty chodnikowe się pokruszyły ze starości. Mamy ulice i osiedle w centrum miasta gdzie dużo ludzi tedy chodzii przyjezdza bo stają autami bo mają darmowy parking bo niestac ich na platny na starym mieście i mieszkańcy maja problem z parkowaniem. Sa tez turyści którzy tedych chodzą i co widzą ulice nędzy i rozpaczy ze jest w takim stanie, mieszkańcy już dawno poruszali ten problem ulicy ale zawsze było ze. nie ma pieniędzy odpowiedź z ZBK, a teraz mieszkańcy mają wydzierżawić i na minę wejść bo ulica i chodniki są w takim stanie ze trzeba wsztko zerwać i na nowo położyć. Zapraszamy pana Prezydenta niech zobaczy jak wyglądają ulice i chodniki w samym centrum miasta.

Mieszkaniec janowskiej