UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W temacie ulic i chodników od dziesiątek lat nie wiele się robi w Elblagu Np ulica Pionierska chodniki ulic Królewiecka chodniki ulica Żeglarska jezdnia chodniki Budują jakieś tężnie place zabaw a tu ludzie się potykają samochodu brną przez dziury Do dupy z takimi samorządami
Abra