UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W temacie ulic i chodników od dziesiątek lat nie wiele się robi w Elblagu Np ulica Pionierska chodniki ulic Królewiecka chodniki ulica Żeglarska jezdnia chodniki Budują jakieś tężnie place zabaw a tu ludzie się potykają samochodu brną przez dziury Do dupy z takimi samorządami

Abra