UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Marzy mi się Kraj, Elbląg bez oszustów- bym mógł wreszcie wrócić, ale czy to jest možliwe ?, jak to dziś wywrócić, gdy władze gorliwe, pilnują wytycznych, ,by wciąż było jak jest, z wyborców tak licznych, zrobimy prawdziwy test. Jestem za a nawet przeciw, a jeśli wygra ktoś trzeci, ,niech lepiej tak już zostanie, to lepsze jak... ujadanie
Bez kagańca