UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z całym szacunkiem ale rozważania ''kto jest bardziej samotny '' są głupie. Każdy rodzaj niesienia pomocy drugiemu człowiekowi jest cenny i godny szacunku dla niosących z wyłączeniem tych którzy uczynili z tego rodzaj biznesu i żródła dochodu (dla siebie).