UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No to czas na zorganizowanie takich mistrzostw w Elblągu. Tylko czy znajdą się odważni... ? Dla. Czyżyka to konkurencja, w magistracie potrzebować będą przetargów lub musieliby otworzyć procedurę dotacji - tylko kto by dał? Ot, takim ludzikom powierzono zarządzanie.

Agent