UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo męczące jest sąsiedztwo kryminalistów. Ale obrzydliwe jest gdy jeden złodziei donosi na drugiego złodzieja. I nie jest tłumaczeniem, że są po podstawówce. Że piją, ćpają... A swoją drogą jak to jest, że co piątek i sobotę są w knajpie? Stać ich? Kto sponsoruje te wycia do mikrofonu? Policjaczyzłodzieje? I jeszcze jedno, miasto daje im mieszkania, kuratorzy oddają dzieci czy służby wiedzą co robią?